Liitu treeningutega

Treeningutega liitumine

Esimesed treeninggrupid moodustatakse koolieelikutele, kas eraldi või koos esimese klassi lastega. Seega algab vastuvõtt treeningutele 5-7. eluaastast. Enne seda toimuvad tegevused lasteaedades kohapeal ja lasteaia treeningrühmana võimlas/jalgpallihallis.

Kuni 12. aastaste noorte vastuvõtul treeninggruppi ei ole varasem kokkupuude jalgpallimänguga eelduseks. Üle 12. aastastel noortel on varasem kokkupuude jalgpallimänguga, kas mängides koolivõistkonnas, koduhoovis sõpradega või muul viisil, soovitatav.

Treeningud toimuvad piirkondades – Rapla, Märjamaa, Kehtna/Kaerepere, Juuru/Kaiu, Kohila. Lisaks toimuvad koondtreeningud alates U12 vanusegrupist (alla 12. eluaastat) treeningkordade sagedus nädalas kasvab vanusega.

Nooremates vanusegruppides võivad tüdrukute ja poiste jalgpallitrennid toimuda koos.

Liitumise vormistamiseks tuleb täita ankeet.

Esimene treening

Prooviperiood treeningutega liitudes ei saa olla pikem kui 2. nädalat. Perioodi lõpuks peab olema klubile esitatud liitumisavaldus. Prooviperioodil võib treeningutel osalemise lõpetada sellest klubi teavitamata. Kui laps on korra proovinud treeningutega liituda ja siiski loobunud ja soovib seda uuesti teha, siis enam uut prooviperioodi ei rakendata.

Taasliitumine

Taasliitumisel ei tule täita uuesti liitumisankeeti, eeldusel et eelnevalt oli lapsel profiil loodud. Tuleb saata kiri info@raplamaajk.ee ja teavitada soovist uuesti treeningutega liituda – lapse nimi, vanema nimi, kontakt ja elukoht asula täpsusega.

Liitumise ankeet