Meeskond lõpetas hooaja Pärnus

Raplamaa JK esindusmeeskond lõpetas käesoleva aasta II liiga lõuna/lääne tsooni hooaja mänguga Pärnus. Laupäeval 11 novembril, vastvalminud Pärnu jalgpallihallis mindi vastamisi Pärnu JK Tervis meeskonnaga.

Eeskujulik avapoolaeg

Mängu esimene poolaeg kujunes meie meeskonnale edukaks, 15 minutil skooris esmalt Sten Kenert Maalinn ja eduseisu kasvatas veelgi 25 minutil Janar Loorents. Sellel seisul minnakse ka poolaja pausile.

Uinutav paus ja lagunemine

Teine poolaeg enam nii sujuvalt ei kulge ning kümnekonna minutilise mängu järel vähendab vastane kaotuseisu üheväravaliseks millel seitsme minuti järel järgneb viigivärav. Asjad läksid aga veel hullemaks ning 11 minutilisel perioodil skoorivad võõrustajad veel neljal korral minnes juhtima 6:2. 88 minutil tekib võimalus vahet parandada kui teenime 11m karistuslöögi. Sedakorda meie võistkonna parimal väravalööjal skoorida ei õnnestu ning sellise kurva lõppmänguga tuleb 2023 aasta hooajale joon alla tõmmata.

Viimased viis vooru mõõnas

Hooaja viis viimast vooru möödusid meeskonnale mõõnas kust ei saadud punktigi, sellel eelnes väga viisakas kuue mänguline kaotusteta seeria.
Tabeliseis peale 26. vooru meie jaoks oodatud kohta ei näita, samas ei ole ka liigseks kurvastuseks põhjust. 14 meeskonna seas 11 koht. Liiga ühtlast taset näitab segi, et punktide vahed viiendast üheteistkümnenda kohani on alla kümne punkti.
Võitsime hooajal esikolmiku võistkondi, samas kaotasime ka liiga viimasele.

Hooaja suurimad väravalööjad Raplamaa JK ridades olid:
Madis Nurmik 21 tabamust
Martin Tilk 6 tabamust
Viljo Sinikas ja Oliver Andres kumbki 5 tabamust

Meeskonna osalusel toimus 29 kohtumist. Suuremat koormust kandsid mängude arvu kui minutite osas:
Sten Kenert Maalinn 28 mängu / 2514 minutit
Tanel Oeselg 27 / 1816
Janar Loorents 25 / 1148
Madis Nurmik 21 / 2087
Viljo Sinikas 21 / 1891

Paus ja uueks hooajaks ettevalmistus

Meeskonna jaoks järgneb nüüd paus, et laadida patareisid. Mitmed mängumehed harrastavad talvisel perioodil futsali (saalijalgpall) ja hoiavad end sedasi toonuses.
Ettevalmistus uueks hooajaks saab hoo sisse 2024. aasta jaanuaris. On plaanis mitmeid treeningkohtumisi, üks-kaks huvitavat treeningkohtumist jäävad ka 2023 aasta detsembrisse kui võõrustame Raplas meeskonda Dubaist.

Aitäh toetajatele, kes leidsid tee staadionile ja jälgisid meid ülekannetes!