Raplamaa JK alistas Saue JK 3:2

Raplamaa JK

Pühapäeval 8. oktoobril võõrustas Raplamaa JK esindusmeeskond II liiga lääne-lõuna tsooni 21. vooru kohtumises Saue JK meeskonda. Meeskonnale oli see viimaseks mänguks Raplas naturaalmurul, kaks viimast kodumängu võetakse vastane vastu Rapla jalgpallihallis.

Ülekannet mängust saab järgi vaadata siit.

Oodata oli rasket mängu, nii tuulise ilma, mudase väljaku kui ka raske vastase tõttu. Sauekad asusid tabelis viiendal ja kodumeeskond üheksandal kohal, neljateistkümnest võistkonnast.

Kiire juhtvärav

Mängu algusest polnud möödunud kahte minutitki kui koduvõistkond juhtima asus. Raimond Stepanjuga sai vastaselt palli kätte ja murdis paremalt äärelt otsajoone pealt läbi ning söötis värava ette kust Madis Nurmik palli sisuliselt tühja väravasse suunas. Edasi kulges mäng pigem kodumeeskonna kontrolli all, kuniks 41′ minutil saekate ründaja keskväljalt pika söödu sai ka kerges suluseisu lõhnalises olukorras edestas kaitsjat ning vastu tulnud RJK väravavaht Jõessar viga teha ei soovinud, mis tähendanuks eemaldamist, siis vastane sai ka sealt mööda ja suunas palli väravasse. 1:1 ka poolaeg lõppes.

Teine poolaeg kulges samas võtmes, kodumeeskond oli domineerivam ja napi viie minuti möödudes asuti taas juhtime. Viljo Sinikas realiseeris trahvikastis olukorra nii täpselt, et vasaku jalaga, mis pole Viljol tugevam, lõi palli kahelt vastaselt jalge vahelt läbi lõpuks ka väravavahi puusa alt ning viis kodumeeskonna 2:1 ette.

Jälle viik, 62′ minutil on karistuslöögi võimalus Sauel ja värava ette söödetud palli tabab meie kaitsja nii õnnetult, et see satub vastasele sedasi ette, õigemini selja taha kust ta selle kannaga värava poole suunab ja ka sisse läheb. Kõik on üllatunud ja nõutud.

Viimane sõna jääb meile

Tehakse mängijate vahetusi aga mängupildis suuri muudatusi ei ole, Raplamaa kasutab rünnakutel palju Martin Tilka ja Madis Nurmikut ning vastane otsib pikkade pallidega oma tugevat ründajat Avilat. 84′ mänguminut ja vastane soovib pika palliga vahetada äärt kuid Raimond Stepanjuga ennetab millimeetrite mängus vastast ja lõikab kõrge palli tal eest ära ning liigub trahvikasti suunas, sööt Madis Nurmikule kes palli külma närviga värava nurka suunab, nooruke väravavaht saab küll käega pihta aga palli teekonda see ei väära. 3:2 taas eduseisus Raplamaa JK seda enam käest ei anna ja kirjutab taas tabelisse 3 punkti.

Viimasest neljast Raplas toimunud kohtumisest tegime professionaalse otseülekande mida vahendasime läbi Raplamaa Sõnumid portaali. Kõik need mängud lõppesid kodumeeskonna võiduga ja mängijad tunnistasid lisamotivatsiooni pingutada, aitäh võistkonnale ja toetajatele. Ülekanded aitasid vaatajateni tuua OÜ Kaevur, OÜ Doorfiks, AS Erek, OÜ Purista, Aire Tammik Autokool, Varena, Marat, Multivan Grupp, Rapla Tehno, Hoog. Pildi tootis Mind Media

Järgmine kodumäng Raplas toimub 21. oktoober kui võõrustame FC Hiiumaa/Läänemaa JK ühismeeskonda. Mängu algus 14:00 Rapla jalgpallihall. Ole siis kohal!