Iseloomuga punkt

Just nii võib iseloomustada Raplamaa JK meeskonna viimasest kohtumisest võetud punkti. II liiga lõuna-lääne tsooni 3. vooru kohtumine Raplas algas tempokalt ja juhtuma hakkas kiirelt. Rahvas tahab jalgpallimängu juures näha väravaid, eelistatuna ikka omade löödud, ja seda Raplas näha sai, kui juba 34′ minutiks oli löödud 6 väravat ja seda jagati võrdselt kahe tiimi vahel.

8′ minut lähevad vändrakad Mihkel Jürgensteini tabamusest juhtima. Möödub kaks minutit ja RJK poolt skoorib Martin Tilk. 14′ minut ja Raplas elav aga Vändras mängiv Kaarel Saaremets viib taas külalised ette, seda kõigest kuueks minutiks kui Tilk lööb 1m peaga teise värava. 29′ minut Martin Pärn jälle külalised ette, seekord viieks minutiks sest Madis Nurmikule sobib viik paremini 3:3 ja mängitud 34′ minutit. Siit edasi saadi siiski mõlemalt poolt “kraanid” kinni. Pigem olid kõik väravad logisev kaitsetöö, kahjuks.

Üks märgiline moment oli poolaja lõpus kus Tauri Bachmann koos keskkaitsja Ken Kristel Maalinn’ga tegid neljase seeria tõrjeid ja blokeeringud, see oleks võinud tuua mängu jäädava muutuse. Nukid mehed!

Teine poolaeg jätkub võrdne mäng kuid juba neljas kord asuvad vändrakat-pärnakad, meeskonnaga liitus hooaja eel Pärnu Tervise osaline koosseis, juhtima. See Raplamaa mehi rivist välja ei löö ning näidates parimat võitlusliku iseloomu võetakse mängus domineerivam pool ning seatakse 79′ minutiks taas viik jalule. Vahetusest sekkunud Raimond Stepanjuga saab hea söödu Teet Kallastelt. Nagu öeldud, siis initsiatiiv on võõrustajate käes ning sihilikult viiakse palle vastase trahvikasti kus tekib häid ja üks-kaks super võimalust, eriti veel viimastel minutitel Egert Urval, üle puusa löök läheb loetud sentimeetrid mööda.

Mängu tulemus 4:4 (3:3)
Mängu protokoll

4. voorus sõidetakse külla FC Nõmme United II võistkonnale ja Raplas tulge meile toeks 20.04 kell 15:00 kui võtame mõõtu Harju JK U21 meestega.