Meeskond valmistub aktiivselt uueks hooajaks.

Raplamaa JK esindusmeeskonnal on käimas aktiivne ettevalmistus uueks hooajaks. Esindatakse Rapla maakonda, meie maakonna võistkondadest, kõrgeimal tasemel, teises liigas. Liiga on jaotatud kaheks 14 võistkonnaga tsooniks – lõuna/lääs ja ida/põhi. Hooajal mängitakse 26 kohtumist kodus-võõrsil. Lisanduvad veel karikavõistluste mängud.

II liiga lõuna/lääs tsooni avavoor toimub juba vähem kui kolme nädala pärast, 24. märts kell 18:00 võõrustatakse Rapla jalgpallihallis FC Hiiumaa ja JK Läänemaa JK ühendmeeskonda.

Meeskonna hooajaeelsed treeningud algasid jaanuari lõpus ja nüüdseks on järjest koormusi tõstetud. Parima pildi hetkeseisust annavad ikkagi mängud ja seni on peetud neli treeningmängu, nendest kolm EJL poolt korraldatavas madalamate liigade Taliliiga (TL) raames.

Esimeses TL mängus Rapla hallis 11.02 kohtuti FC Kose meeskonnaga ja peale 2:1 võidetud avapoolaega tuli tunnistada suure skoorilise tulemusega mängus vastase 5:8 paremust. Mõlemal meeskonnal oli palju mängijaid ja vahetati välja pea kogu koosseis, eks see tingis ka sellise lustliku tulemuse.

Teine TL kohtumine 20.02, taas Raplas, vastaseks Saku Sporting. Võrdselt kulgenud mängus asusime kahel korral juhtima (Karel Kadarik, Oliver Andres) kuid lõpuvileks oli tablool 2:2 viik. Selles mängus oli meil väljakul vägagi noor koosseis ja debüüdi tõsisemas meeste mängus tegid väravavaht Mattias Artel, kel vanust alles napilt 15 ja Ron Maasing kes hiljuti 16 aastaseks saanud.

Kolmas mäng 25.02 oli omavahel kokku lepitud treeningmäng Raasiku FC Joker võistkonnaga. Selles mängus olime selgelt domineerivam pool ja palju mänguaega said just nooremad ja muidu vahetusest sekkuvad mängumehed. 4:1 võit Raplamaa JK’le

Neljas mäng (TL) toimus möödunud pühapäeval, ikka Raplas, kui vastaseks Pärnu JK Poseidon. Mängu esimene poolaeg väravaid ei toonud. Teise poolaja alguses avas Martin Tilk Raplamaa poolt skoori. Vastane oli teiseks poolajaks vahetanud välja verinoore koosseisu vanemate ja kogenenumate mängijate vastu, kuid kellel kokkumäng ja füüsilist särtsu vähe puudu jäi. See ei pisenda muidugi kodumeeskonna head esitust ja ühel hetkel tehti selge vahe vastasega sisse ning lõppskooriks 6:0 võit.

Eelviimane TL mäng toimub juba selle nädala neljapäeval 7.03 kell 20:15 Rapla jalgpallihallis, kus vastaseks Märjamaa Kompanii.
Praeguste mängude põhjal võib öelda, et meeskond on heas toonuses ja loodame sama ka hoida!