U12 poistele medalid turniirilt, U16 tüdrukutele suur võit noorte MV avavoorust ja U17 poistele väärt viik võõrsilt.

Alustame U12 (2013 ja hiljem sünd.) poiste nädalavahetuse kestnud ja medalitega lõppenud turniiri kajastusest. 6.-7. aprillil Saku kunstmurul mängitud “Saku Spring” turniiril osales 8 võistkonda.


Treener Gert Gabrite kokkuvõte turniirist:
Saavutasime esimesel päeval oma alagrupis 2 võidu ja 1 kaotusega teise koha ehk teiseks päevaks saime koha poolfinaalis A alagrupi võitja vastu. Poolfinaalis mängisime Tallinna Kaleviga keda suutsime võita 5:3. Kahjuks finaalis enam jaksu ei olnud ja pidime tunnistama Soome klubi paremust. Siiski oli turniir edukas ja kiidan poisse! Lisaks pean kiitma lapsevanemaid, kes elasid kaasa ja toetasid!

Selle hea uudisega on kahtlemata tore minna vastu peatselt algavatele noorte MV mängudele.

U16 Kohila Püsivus/Raplamaa JK ÜN lõi hooaja ukse pauguga lahti.

Möödunud nädala neljapäeval avati tütarlaste U16 Eliitliiga hooaeg. Meie neiud osalevad sel hooajal ühendnaiskonnana, koostööd teeme Kohila Püsivusega. Mänge peetakse varakevadel ja hilissügisel Raplas ning vahepealsele ajale jäävad mängud toimuvad Kohilas.

Esimeses voorus võõrustati Raplas Paide LM tüdrukuid ja end tagasi ei hoitud, tulemuseks suureskooriline võit – 13:0 (7:0)
Jala said valgeks koguni viis mängijat ning nendest enim kogunes Maribel Laidmets’a arvele, koguni seitse. Marie Kala kolm, Merlin Toirk, Karola Org ja Rapla tüdruk Loviise Triik lisasid omalt poolt ühe tabamuse.
Järgmise vooru kohtumine toimub võõrsil ja vastakuti minnakse tugeva Pärnu Vaprus võistkonnaga. Soovime meie tüdrukutele edu.

U17 Eliitliiga poistele väärt viik võõrsilt.

Nii nagu tüdrukud, avasid hooaja ka poisid. U17 Eliitliiga II liigas osaleb 12 võistkonda ja igast Eestimaa nurgast.
Esimeses voorus kohtusime võõrsil, mäng toimus EJL jalgpallihallis, Nõmme Kalju FC II võistkonnaga. Ka varasematel aastatel oleme nendega pidanud võrdseid lahinguid ning ei olnud ka see mäng erinev. Pinget jagus algusest lõpuni. Esimesel poolaja lõpuminutitel jäime kaotusseisu mille teise poolaja alguses kiirelt tasakaalustasime, värava autoriks Kohila Püsivusest laenul olev Mihkel Olo. 1:1 viigiga ka mäng lõppes.

Tegemist oli treener Enar Jäägeri esimese mänguna noorte MV peatreenerina. Enar, hoia joont!
Järgmine mäng, 13.04 kell 12:00, võtame Raplas vastu Pärnu JK Vaprus II võistkonna, tulge poistele toeks!

RJK U16
*Pilt 2023 hooaja lõpust

Meie toetajad